Yhteystiedot

Yhteydenottolomake

Antaisitko etunimesi, kiitos
Antaisitko sukunimesi, kiitos
Invalid Input
Antaisitko sähköpostiosoitteesi, kiitos
Ilmoita aihe viestillesi, kiitos!
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input
Tämä kenttä on pakollinen.
Invalid Input

Yhteystiedot

QTeam Systems Oy
Y-tunnus 1941371-0
Puh. 020 729 0600
toimisto@QTeam.fi

Laskutus

Verkkolasku: 003719413710
Verkkolaskun välittäjä: 003708599126 (Liaison)

Posti- ja käyntiosoite Vuokatti

Kidekuja 2
88610 VUOKATTI

Toimitilamme sijaitsevat teknologiapuisto Snowpoliksesta, jonka yhteydessä toimii Sokos Hotel Vuokatti. Nykyaikaisten toimistotilojen lisäksi rakennuksesta löytyvät kahvila-, ravintola-, sekä kokous-, opetus- ja seminaaritilat.
Katso lisää Vuokatin palveluista www.sotkamovuokatti.fi.

Posti- ja käyntiosoite Jyväskylä

Ylistönmäentie 26
40500 Jyväskylä

Toimitilamme sijaitsevat Ylistönmäellä, joka on luontomaisemien ympäröimä, mutta vain muutaman minuutin matkan päässä Jyväskylän keskustasta. Toimitilat vuokraa Kielo Office Solutions ja toimistohuoneemme ovat samassa kerroksessa, jossa palvelee myös kahvio ja lounasravintola. Käytettävissä ovat myös saman kerroksen kokoushuoneet.


Henkilöstö

Logistiikkavastaavat

Image

Harri Pääkkönen
Savo, Kainuu
0400 271 052
harri.paakkonen@qteam.fi

Image

Antti Tervo
Pohjanmaa
040 350 6512
antti.tervo@qteam.fi

Image

Heikki Björn
Ylä-Kainuu, Koillismaa, Lappi
0400 521 621
heikki.bjorn@qteam.fi

Image

Valtteri Sankari
Keski-Suomi
040 626 0067
valtteri.sankari@qteam.fi

Myynti, koulutus, hallinto

Image

Pasi Korhonen, toimitusjohtaja
Gsm 0400 586 147
pasi.korhonen@qteam.fi

Image

Helena Keränen, toimistopalvelut
020 729 0600
toimisto@qteam.fi

Image

Veera Niskanen, viestintä
Gsm 040 718 6200
veera.niskanen@qteam.fi

Image

Janne Simola, markkinointi, myynti
Gsm 044 988 4569
janne.simola@pkylaatu.fi

Image

Marko Leinonen, IT -asiantuntija
Gsm 0400 774 357
marko.leinonen@qteam.fi

Yhteistyökumppanit: Koulutus, konsultointi

Image

Jari Karppinen
Gsm 044 2626 678
jari.karppinen@pkylaatu.fi

Image

Pekka Ovaska
Gsm 0400 430 527
pekka.ovaska@pkylaatu.fi

Image

Jarno Saarinen
Gsm 050 918 6432
jarno.saarinen@pkylaatu.fi

Finlog Audit Oy, ulkoinen auditointi

Image

Jussi Lukkari, Lead Auditor
Gsm 0400 283 890
jussi.lukkari@pkylaatu.fi

Image

Jyrki Auvinen, Lead Auditor
Gsm 0400 512 474
jyrki.auvinen@pkylaatu.fi

Ajankohtaista

Lue kaikki uutiset

Ota yhteyttä